Dünyanın her yerinde çimento fabrikası kuruyor ve işletiyoruz

Organizasyon

Fabrikalar sonuç olarak uzman kadrolar ile en etkili sekilde işletilmektedir.

Hayati ÖZTÜRK
Yönetim Kurulu Başkanı

CEMTECH Kurucusu
Mining Eng., MS, BSc

hayati@cemtechglobal.com

Korhan ERDOĞDU
Yönetim Kurulu Üyesi

CEMTECH Kurucusu
Civil Eng., PhD, MS, BSc

korhan@cemtechglobal.com

Mert BALÇIK
Proje Müdürü


Civil Engineer, MSc, PMP

mert@cemtechglobal.com

Uğur YILDIRIM
Proje Müdürü


Makine Mühendisi

ugur@cemtechglobal.com

Alper UÇAR
Proje Müdürü


Elektrik Mühendisi

alper@cemtechglobal.com

Murat ÇORAK
Proje Teknik Ressamı


Makine Teknisyeni

murat@cemtechglobal.com

Ümit AKÇE
İdari İşler Müdürü


Cemtech

umit@cemtechglobal.com

Aslı DÖKMECİ
Logistik & Dış Ticaret Müdürü


Fizik

asli@cemtechglobal.com

Burak AKALIN
Fabrika Müdürü

Gine Operasyonları
Maden Mühendisi

burak@cemtechglobal.com